Tere!
Enne, kui otsustate meid enda üritusele mängima kutsuda, siis leidke vastused järgmistele küsimustele:
– Kas üritus toimub siseruumides või väljas? Kui üritus toimub väljas, kas on arvestatud ka ilmamuutusega?
– Kas ansamblil on piisavalt esinemisruumi ja tantsijatel piisavalt tantsuruumi?
– Kas lava soovivad kasutada peale ansambli ka teised esinejad?
– Kas elektrisüsteemid on kvaliteetsed ja peavad vastu?
– Mis toimub ansamblimuusika vaheaegadel, kes vastutab taustamuusika eest?
– Mis saab siis kui ansambel lõpetab, kas pidu jätkub ja kas on vaja helitehnikat?
– Kas ja kelle helitehnikat kasutatakse ürituse üldiseks läbiviimiseks (kõned, õhtujuhi mikrofon, teiste artistide esinemine, taustamuusika jms)?
Mõningad soovitused, millele mõelda:
– Kui üritus toimub väljas, siis tehke eelnevalt kindlaks, et ansamblil on vettpidav katus esinemispaiga kohal. Ilma katuseta ei ole meie ansambel nõus välipeol esinema.
– Ansambli helitehnikale on vajalik kvaliteetne elektrienergia. Ebakvaliteetne elektrienergia kahjustab helivõimendust ja instrumente ning võib peo enneaegselt lõpetada.
– Ürituse kokkuleppimisel on kasulik võimalikult täpselt määratleda, milline on artisti ülesanne Teie peol, kui palju on vaja mängida, lisaks alguse ja lõpu kellaajad.
– Ükski ansambel ei valda kogu maailma repertuaari, seega on kindla pilliloo või tantsu asjus eelnev kõnelus kindlasti vajalik ( nt avavalss, sünnipäevalugu)
– Kui ansambel on end laval paika seadnud, on selle nihutamisega tükk tegemist. Seega, kui lava soovivad kasutada ka teised esinejad, tuleb sellega arvestada ansambli paigutamisel kohe alguses.
– Kui olete lubanud ansambliga asjaolude täpsustamiseks kontakti võtta, tuleks seda ka teha. Ka siis kui Te otsustasite selle ürituse puhul mõne teise ansambli kasuks.
Parimaga
Teie Tip-Malts